درباره ما

اهداف ما

طرح های خلاقانه

خلاقیت در بسته بندی سبب افزایش فروش حرکت به سوی تمایز و همچنین این خلاقیت در بسته بندی سبب نگهداری مناسب از کالا نیز خواهد بود . خلاقیت در بسته بندی سبب خواهد شد محصول شما گاهی اوقات بدون داشتن تمایز در کیفیت محصول انتخاب گردد ادامه مطلب

طراحی جذاب

حتما لازم نیست با جوهر و نقاشی جعبه‌ کالاها را زیبا و جذاب نمایید. با کمی خلاقیت و ایده‌دادن می‌توانید این کار را انجام دهید. بسته‌بندی کالاهایتان را محدود به ظرفی برای حمل و نقل نبینید. می‌توانید از همین جعبه به ظاهر ساده نمایی بسیار زیبا و جذاب بسازید؛ به صورتی که مشتری در نگاه اول مجذوب کالای شما گردد. ادامه مطلب

آشنایی با ما

ما یه تیم کاملا پویا وجسور هستیم که وظیفمون پیدا کردن راهی هستش برای فروش بیشتر برند ها و کمک به اونها برای ماندن در صحنه ی بازار و رقابت های تنگاتنگ بازاریابی و تبلیغات.

این که بسته بندی و هویت بصری برندتون باید چطور طراحی بشه یکی از وظایف وظیفه اصلی ماست که مدتهاست روی اون تمرکز کردیم و یه جورایی می تونیم بگیم تو این زمینه ادعا داریم.

در ادامه معرفی از افراد اصلی گروه آماده شده که این معرفی شاید یکم با عرف فرق داشته باشه، اما ما توی تیممون سمت نداریم، بسته به پروژه ها سمت ها تعریف میشه، زمان حمله همه حمله می کنیم و هنگام دفاع با چنگ و دندان دفاع!

آشنایی با تیم ما